Satılır 1 otaqlı yeni tikili 40 m²

Bakı, Yasamal · mida yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-181361 9
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

11 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

SATILIR – MIDA 1-də 1 OTAQLI KUPÇALI MƏNZİL! MIDA 1 yaşayış kompleksi ərazisində yerləşən 1 otaqlı, tam təmirli mənzil satışdadır. ? Mənzil səliqəli və yaşayışa hazırdır ? Kondisioner və mətbəx mebeli qalacaq ? Kupça var – hazır ipotekadadır ? Ərazi sakit və yaşayış üçün əlverişlidir, bütün infrastrukturlar mövcuddur ? Qaz, su, işıq daimidir ? Real alıcıya endirim mümkündür!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,400 AZN/m²

Ortadan 15.8% baha

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
136 000 AZN
Kupçalı
H

Humay

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi