Satılır 1 otaqlı yeni tikili 38 m²

Bakı, Abşeron · Masazır qəsəbəsi Rahat Nəfəs yaşayış kompleksi · Ev10.Az

Satış EML-073651 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

38.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 8

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR. QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI DUZ GÖLÜ ƏTRAFINDA RAHAT NƏFƏS YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ. Masazırın ən sakit ideal komplekslərindən biri duz gölü ətrafında yerləşən Masazır Rahat Nəfəs yaşayış kompleksində tamtəmirli qismən əşyalı mənzil satılır qanuni 1 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var ekoloji cəhətdən təmiz havası müalicəvi əhəmiyyətli duz gölü ilə üzbəüz yerləşir KREDİT VƏ BARTER YOXDUR NƏĞD ŞƏKİLDƏ SATILIR

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,632 AZN/m²

Ortadan 11.6% sərfəli

Rayon ort: 1,846 AZN/m²

Abşeron

1 846 AZN/m²

Son 6 ay: -15.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.90%

Aktiv: 1912 Yeni: 305 Tələb: Aşağı
62 000 AZN
Təmirli
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi