Satılır 1 otaqlı mənzil 55 m²

Bakı, Nardaran · Sea Breeze, White Villa · Bina.Az

Satış EML-196787 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 1

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🚨 TƏCİLİ SATILIR – Sea Breeze-də premium White Villa!

🌊 Xəzər sahilində yerləşən bu eksklüziv villa dənizə və hovuzlara ən yaxın mövqedədir. Müasir high-tech dizaynı, komfortlu interyeri və prestijli yerləşməsi ilə həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir.

🏡 1 otaqlı | 55 m² | 1/1 mərtəbə

✔️ Studio mətbəx ✔️ Mini-terras ✔️ Tam əşyalı və yaşayışa hazır ✔️ Premium və sakit atmosfer ✔️ Sea Breeze-in bütün imkanlarına çıxış

✨ Dənizkənarı lüks həyat istəyənlər üçün əla fürsət!

💰 Qiymət: 270.000 AZN 📌 Xidmət haqqı: 1%

⏳ Təcili satış olduğu üçün bu qiymətə nadir fürsətdir!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,909 AZN/m²

Ortadan 42.9% sərfəli

Rayon ort: 8,592 AZN/m²

Nardaran

8 592 AZN/m²

Son 6 ay: +9.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +15.20%

Aktiv: 875 Yeni: 406 Tələb: Aşağı
145 946 EUR
270 000 AZN
Təmirli
A

Aytac xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi