Satılır 1 otaqlı mənzil 54 m²

Bakı, Qaraçuxur · Qaraçuxur qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-203851 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

54.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

13 / 14

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Salam hər vaxtınlz xeyir olsun. Qaracuxur ərazisində Aura şadlıq sarayinin yanında Parkla üzbəüz SAND MTK aya məxsus olan 14 mərtəbəli binanın 13 cü mərtəbəsi 54 kv 1 dən 2 yə düzəlmə studio zal satışa cıxdı. Mənzil şəxsi mənzildi satış məqsədiılə təmir olunmayıb. Tam təmirli , texnikalı və əşyalı, təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Qaz , Su, İşığ və kombi sistemi ilə təchiz olunmuşdur. Keyfiyyət ! dəyərli əşyalar ! Və dizayn. Ərazidə bütün infrastruktur yerləşir. Yeraltı avtoparkinq. Sənəd müqvilədir tezlilə cıxarış veriləcək. Binada 100% yaşayış var. Qiymət 168000 azn.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,111 AZN/m²

Ortadan 3.7% sərfəli

Rayon ort: 3,232 AZN/m²

Qaraçuxur

3 232 AZN/m²

Son 6 ay: -25.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -19.80%

Aktiv: 2075 Yeni: 221 Tələb: Aşağı
168 000 AZN
Təmirli
T

Toğrul

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi