Satılır 1 otaqlı mənzil 45 m²

Bakı, Xətai · Xətai r. · Tap.Az

Satış EML-240366 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

1

Təsvir

Lelenqrad prayekt kombi var 1 rin 2 ye duzelmedir tecili satilir real mușderiye endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,522 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 2,998 AZN/m²

Xətai

2 998 AZN/m²

Son 6 ay: +4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20238 Yeni: 6813 Tələb: Aşağı
113 500 AZN
İ

İsgender

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi