Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
45.00m²
Otaq sayı
1
Mərtəbə
9 / 9
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Bakı şəhərinin ekoloji cəhətdən təmiz və əlverişli ərazilərindən biri olan Yeni Günəşli qəsəbəsi, V yaşayış sahəsində yerləşən 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən mənzil satışa çıxarılıb.
Mənzil 1 otaqdan səliqəli şəkildə 2 otağa düzəldilib. Ümumi sahəsi 45 kv.m-dir. Mənzil əla təmirlidir və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir.
Üstünlüklər: • Kupça (çıxarış) və texniki pasport mövcuddur • İpoteka ilə satışa yararlıdır • Mənzildə qeydiyyatda heç kim yoxdur • Yeni lift quraşdırılıb • Binanın damı ikiqat tol ilə izolyasiya olunub • Qaz, su, işıq daimidir • Rahat və sakit yaşayış üçün əlverişli bina
Ərazi baxımından çox əlverişli yerdə yerləşir: • Xalqlar Dostluğu, Neftçilər, Qara Qarayev, Əhmədli və Həzi Aslanov metrolarına təxminən 10 dəqiqəlik məsafə • Yaxınlıqda məktəblər, bağçalar, marketlər, restoranlar və digər iaşə obyektləri
Qiymət: 100 000 AZN
Real alıcıya yerində endirim olunacaq.
Xəritə
Bazar analitikası
2,222 AZN/m²
Ortadan 16.9% sərfəli
Rayon ort: 2,675 AZN/m²
2 675 AZN/m²
Son 6 ay: +24.8%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +21.70%