Satılır 1 otaqlı mənzil 40 m²

Bakı, Sahil qəs. · Xəqani küçəsi · Bina.Az

Satış EML-259731 2
6 dəq piyada Sahil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 2

Təsvir

🏷️ 1 otaqlı, 40 m², 1/2 mərtəbə, Sahil m. (Tarqovu) — Ofis, Biznes və ya Yaşayış üçün ideal!

💎 Bakının tam mərkəzində, unikal investisiya fürsəti təqdim olunur!

🏢 Səbail rayonunda, şəhərin ən prestijli massivində 1 otaqlı mənzil satılır.

🎯 Bu əmlak yerləşmə yerinə görə şəhərin ən mərkəzi nöqtəsi hesab olunur.

🚊 "Sahil" metro stansiyasına cəmi 2 dəqiqəlik piyada məsafədədir.

🌳 Alacağınız daşınmaz əmlak Nizami küçəsindən (keçmiş Tarqovu) və Xaqani parkından (keçmiş Malakan bağı) cəmi 50 metr məsafədə yerləşir.

🎭 Mənzil Rus Dram Teatrının yaxınlığında, "Privet Steak House" ilə tam üzbəüz yerləşir.

📐 Əmlak 2 mərtəbəli köhnə tikili binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşir və ümumi sahəsi 40 m² təşkil edir.

📑 Sənədləri tam qaydasındadır, dövlət reyestrindən Çıxarışı (Kupçası) var.

🛠️ Mənzil təmirsizdir, bu isə sizə daxili planı və dizaynı tam öz zövqünüzə uyğun qurmaq imkanı verir.

💧 Bütün kommunikasiya xətləri (qaz, su, işıq) daimidir və tam qaydasındadır.

🏪 Ətrafda bütün zəruri infrastruktur, iaşə obyektləri, kafelər və brend mağazalar mövcuddur.

📈 Bu alış gələcəyiniz üçün uğurlu bir investisiya və kapitalınızın təhlükəsizliyidir.

💼 Daşınmaz əmlakdan anlayışı olan hər kəs bu variantın nə dərəcədə əlverişli olduğunu dərhal anlayacaq.

🏬 Obyekt çoxfunksiyalıdır: mərkəzdə və 1-ci mərtəbədə yerləşdiyi üçün geniş profilli ofis və ya biznes sahəsi kimi istifadəyə tam yararlıdır.

💰 Eyni zamanda, bu əraziyə tələb yüksək olduğu üçün mənzili günlük və ya uzunmüddətli kirayə verərək yüksək gəlir əldə edə bilərsiniz.

🔑 İstəyə uyğun olaraq, şəhərin mərkəzində prestijli bir yaşayış mənzili kimi də istifadə oluna bilər.

📞 Ətraflı məlumat almaq və əmlaka yerində baxış keçirmək üçün dərhal zəng edin!

🏷️ 1-комн. квартира, 40 м², 1/2 этаж, м. Сахиль (Торговая) — Идеально под бизнес или жилье!

💎 Уникальное инвестиционное предложение в самом сердце Баку!

🏢 Продается 1-комнатная квартира в историческом центре города (Сабаильский район).

🎯 Локация объекта — самая центральная точка столицы.

🚊 В двух минутах ходьбы расположена станция метро «Сахиль».

🌳 Всего в 50 метрах от недвижимости находятся знаменитая улица Низами (бывшая Торговая) и парк Хагани (бывший Молоканский сад).

🎭 Объект имеет отличные ориентиры: он расположен прямо напротив «Privet Steak House» и в шаговой доступности от Русского драматического театра и Малаканского садика.

📐 Квартира общей площадью 40 кв. м. находится на 1-м этаже 2-этажного архитектурного здания.

📑 Главный плюс по документам — имеется государственная выписка (Çıxarış / Купчая).

🛠️ Квартира продается без ремонта, что позволит вам воплотить в жизнь любой дизайн-проект по собственному вкусу.

💧 Все центральные коммуникации (свет, постоянная вода, газ) уже подведены и находятся в полном порядке.

🏪 Вокруг сосредоточена вся инфраструктура: премиальные рестораны, модные кафе, брендовые бутики и прогулочные зоны.

📈 Данный объект — это надежная инвестиция в будущее и абсолютная безопасность.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,125 AZN/m²

Ortadan 32.3% sərfəli

Rayon ort: 4,613 AZN/m²

Sahil qəs.

4 613 AZN/m²

Son 6 ay: -5.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.00%

Aktiv: 2024 Yeni: 806 Tələb: Aşağı
125 000 AZN
E

Emin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi