Satılır 1 otaqlı mənzil 37 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Hüseyn Seyidzadə küçəsi 21 · Bina.Az

Satış EML-264981 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

37.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

H.Seyidzade kuc 1 otaq 2 otaqa duzelib 5/1 37 kv.Orta mənzil.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,892 AZN/m²

Ortadan 0.8% sərfəli

Rayon ort: 2,915 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 915 AZN/m²

Son 6 ay: +1.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.50%

Aktiv: 5154 Yeni: 2268 Tələb: Aşağı
107 000 AZN
Təmirli
Ə

Əhməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi