Satılır 1 otaqlı mənzil 32 m²

Bakı, Nərimanov · Nəsib bəy Yusifbəyli küç. · Bina.Az

Satış EML-175509 11
9 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

32.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

9 / 20

Təsvir

📍Nəsimi rayonu, Tibb Universitetin yanında, Nəsib Bəy Yusifbəyli küçəsində, MELİSSA AZADLIQ PREMİUM YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ 🔹20 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi 🔹Ümumi sahəsi 31 kv/m 🔹Qanuni 1 otaqlı 🔹Təmirsiz mənzil satılır. 🔹Kompleks yaşayışlıdır. 🔹Mənzildə 1 sanuzel, 1 balkonu var. 🔹Komunal xidmətlər mövcuddur, qaz, su və işıq daimidir. 🔹Geniş həyəti, 24 Saat mühafizə sistemi,hər blokda 2 ədəd liftləri, ətrafında məktəblər, park, restoranlar, SPA mərkəzi, bir sözlə istənilən iaşə obyektləri var. 🔹Strateji baxımdan ideal location - Tibb Universiteti, Avrasiya klinikası 🔹Mənzildə sənəd Çıxarış-kupçadır (İPOTEKA KREDİTİNƏ TAM YARARLIDIR). 🔸Əlavə məlumat və baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. 🔸XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,531 AZN/m²

Ortadan 11% baha

Rayon ort: 4,084 AZN/m²

Nərimanov

4 084 AZN/m²

Son 6 ay: -21.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -14.00%

Aktiv: 11003 Yeni: 2277 Tələb: Aşağı
145 000 AZN
R

Roman Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi