Satılır 1 otaqlı mənzil 30 m²

Bakı, Nərimanov · Ağa Neymətulla küç. · Bina.Az

Satış EML-265191 3
7 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

30.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Metro N Narimanov,1 otaq,5|4 cu martaba,A Neymatulla ku-si.S-27 kvm,metroya,maktaba,marketa yaxin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,267 AZN/m²

Ortadan 15.6% sərfəli

Rayon ort: 3,871 AZN/m²

Nərimanov

3 871 AZN/m²

Son 6 ay: -18.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -22.70%

Aktiv: 18843 Yeni: 7108 Tələb: Aşağı
98 000 AZN
Təmirli
N

Nadir

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi