Satılır 1 otaqlı mənzil 29.4 m²

Bakı, Nardaran · Sea Breeze Resort · Bina.Az

Satış EML-137899 17

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

29.40m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

18 / 28

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Reportage Heights – Sea Breeze, Aypara'nın Yanında İnşa Edilmiş Prestijli Yaşayış Kompleksi.

Mənzil Haqqında Məlumat: Sahə: 29.37 m². Otaq Sayı: 1. Mərtəbə: 18/28. Baxış: Dəniz Təmirli təhvil imkanı

Kompleksin Üstünlükləri: 🏠 Mənzillər təmirli təhvil veriləcəkdir. 📐 29-207 m² aralığında istənilən sahəyə uyğun mənzil seçimi. 🚗 Yeraltı parkinq. 🏊 Böyüklər üçün 2 hovuz. 👶 Uşaqlar üçün 2 hovuz. 💪 İdman zalı. 🛋️ Lounge (istirahət) sahələri.

Qeyd olunan qiymət yalnız nəğd alışa şamil olunur. Reportage Heights Kompleksində Tək Şəxsiyyət Vəsiqəsi ilə, Minimal Maaş Tələbi Olmadan, İpoteka ilə də Mənzillər Əldə Etmək Mümkündür.

Reportage Heights Kompleksində fərqli sahələrdə və ya mərtəbələrdə mənzillər barədə ətraflı məlumat əldə etmək üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,102 AZN/m²

Ortadan 42.1% sərfəli

Rayon ort: 8,805 AZN/m²

Nardaran

8 805 AZN/m²

Son 6 ay: +5.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.70%

Aktiv: 663 Yeni: 245 Tələb: Aşağı
150 000 AZN
Təmirli
Ş

Şamil Əhmədzadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi