Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 45 m²

Bakı, Qaraçuxur · Emlak.Az

Satış EML-063536 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

**Nizami rayonu, Rüstəm Rüstəmov küçəsində**, Neftçilər metrosuna təxminən **5 dəqiqəlik məsafədə**, İcra Hakimiyyətinin yaxınlığında yerləşən mənzil satışa təqdim olunur.

Mənzil **5 mərtəbəli “Xruşşovka” layihəli binanın 5-ci mərtəbəsində** yerləşir. Ümumi sahəsi **45 kv.m** olan mənzil **qanuni 1 otaqdan 2 otağa düzəlmədir

Otaqlar rahat planlaşdırılıb, işıqlıdır və yaşayış üçün əlverişli vəziyyətdədir.

Ev səliqəli təmir olunub və ailəvi yaşayış üçün tam uyğundur.

Mənzil **istəyə uyğun olaraq əşyalarla birlikdə və ya əşyasız satıla bilər**, bu da yeni alıcı üçün əlavə rahatlıq yaradır.

.

Ərazi infrastrukturu çox əlverişlidir.

Mənzil **Neftçilər metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə** yerləşir.

Yaxınlıqda məktəblər, uşaq bağçaları, marketlər, apteklər və digər zəruri iaşə obyektləri mövcuddur.

Nəqliyyat baxımından da çox rahat yerdə yerləşir.

.

Qeyd: **Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.**

Əlavə məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,444 AZN/m²

Ortadan 23.9% sərfəli

Rayon ort: 3,210 AZN/m²

Qaraçuxur

3 210 AZN/m²

Son 6 ay: -25.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -19.80%

Aktiv: 2075 Yeni: 221 Tələb: Aşağı
110 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Günel Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi