Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 36 m²

Bakı, Yasamal · Ipoteka.AZ

Satış EML-134975 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

36.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

2 / 2

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Həm yaşamaq, həm də yatırım üçün əla fürsət!Yasamal rayonu, Zərgərpalan küçəsi, Nizami metrosuna piyada 4-5 dəqiqə məsafədə, köhnə tikili 2 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi, ümumi sahəsi 36 kv.m olan, 1 otaqlı əşyalı mənzil satılır. Tavanların hündürlüyü 3.80 m, küçəyə pəncərəsi var. Qaz, su, işıq var.Bina yerləşdiyi ərazi bütün infrastrukturlara yaxın yerdə yerləşir. Yaxınlıqda Nizami metro, 18 saylı orta məktəb, XİN, Qış parkı və s. var.Mənzil hal-hazırda uzunmüddətli kirayə verilib, aylıq 600 manat.Mənzilin sənədi çıxarış (kupça). Qiyməti 126.000 manat.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,500 AZN/m²

Ortadan 19.8% baha

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
126 000 AZN
Kupçalı
S

Sabina xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi