Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 35 m²

Bakı, Nizami · Eli Aga Kucayli · YeniEmlak.AZ

Satış EML-250711 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Nizami rayonu Nefciler metrosunun yaxinliginda Eli Aga Kurcayli kucesinde 5 mertebeli binanin 5 ci mertebesinde 1 otaqli kupcali menzil satilir menzil kupcalidir polu parket qapialari mese agacindan yigilma pencereler pvc istilik sistemi merkezidir menzil hal hazirda kirayededir ayliq 450 azn e menzil alib kiraye vermek ucun hemde yasayis cox elverislidir menzil mekteb baxca ticaret obyektleri yaxinliqda yerlesir real alici ile qiymetde razilasmaq olar

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,143 AZN/m²

Ortadan 2.4% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +8.60%

Aktiv: 10474 Yeni: 3344 Tələb: Aşağı
110 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Baku New City Dasinmaz Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi