Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 35 m²

Bakı, Bayıl · Emlak.Az

Satış EML-064514 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

35.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Dənizə açılan gözəl panoraması olan studio tipli mənzil – investisiya üçün mükəmməl variantdır.

Orta blokda yerləşir, bu da həm istilik, həm də rahatlıq baxımından üstünlük yaradır.

Studio tipli planlaşdırması kirayə üçün xüsusilə əlverişlidir. Mənzil əşyalı satılır – əlavə xərc çəkmədən dərhal kirayə vermək və ya yaşamaq mümkündür. İnvestisiya üçün yüksək gəlir potensialına malikdir.

Ərazi mərkəzə yaxın yerləşir, ətrafda bütün növ iaşə obyektləri, marketlər, məktəb, bağça və digər zəruri infrastruktur mövcuddur.

Alıcıya cüzi endirim olunacaq.

1% xidmət haqqı.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,714 AZN/m²

Ortadan 14.6% baha

Rayon ort: 3,242 AZN/m²

Bayıl

3 242 AZN/m²

Son 6 ay: +9.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.50%

Aktiv: 1007 Yeni: 356 Tələb: Aşağı
130 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Həsən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi