Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 31 m²

Sumqayıt, 2-ci mikrorayon · Sumqayıt şəhərinin tam mərkəzi yeri sayılan 2-ci mkr ərazisində yerləşən daş binada mənzil satılır. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198977 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

31.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

2mk, 5/3, daş bina, 2 otaga duzelme kunc ev, 69.000

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,226 AZN/m²

Ortadan 23.5% baha

Rayon ort: 1,802 AZN/m²

2-ci mikrorayon

1 802 AZN/m²

Son 6 ay: -7.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.10%

Aktiv: 362 Yeni: 92 Tələb: Aşağı
69 000 AZN
Təmirli Kupçalı
P

Paşa Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi