Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 25 m²

Bakı, Xətai · Vunqtau Küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185213 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

25.00m²

Otaq sayı

1

Mərtəbə

4 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Həzi Aslanov metrosunun yaxınlığında 1 otaqlı mənzil satılır Həzi Aslanov metrosuna yaxın, 9 mərtəbəli binanın 4-cu mərtəbəsində yerləşən 25 kv.m sahəsi olan 1 otaqlı mənzil satılır. Bina əvvəl gənc mütəxəssislər üçün nəzərdə tutulmuş obsitel tipli bina olub, hazırda özəlləşdirilib və kupçası var. Kommunal şərait: Qaz yoxdur İşıq, su, lift daimidir İnfrastruktur: Binanın yaxınlığında məktəb, bağça və digər zəruri obyektlər mövcuddur Bina yol kənarında yerləşir, nəqliyyat əlverişlidir..REAL MÜŞTƏRİYƏ ENDİRİM OLACAQ,,, Xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,480 AZN/m²

Ortadan 16.9% sərfəli

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
62 000 AZN
Kupçalı
e

elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi