Satılır 1 otaqlı həyət evi 20 m²

Abşeron, Mehdiabad · H.Soltanbəyov 43 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-126898 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

20.00m²

Otaq sayı

1

Torpaq sahəsi

1.50 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

1.5 sot torpağın içərisində yarımtikili ev satılır . Yarımyikilidə , su , işıq daimidir , qazı yoxdur amma qaz xətti məhlədən keçir . Yarımtikilidə , bir otaq , hamam-ayaqyolu və balaca mətbəx mövcuddur. Vasitəçi deyil mülk sahibidir !!! REAL ALIÇILAR MÜRACİƏT ETSİN XAHİŞ VƏ TƏLƏB !!! REAL ALIÇIYA ENDİRİM OLUNACAQ !!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,650 AZN/m²

Ortadan 47.6% sərfəli

Rayon ort: 3,147 AZN/m²

Mehdiabad

3 147 AZN/m²

Son 6 ay: -17.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.00%

Aktiv: 432 Yeni: 123 Tələb: Aşağı
33 000 AZN
Kupçalı
H

Həbib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi