Kirayə verilir obyekt 50 m²
Bakı, Nizami · Murtuza Muxtarov küçəsi · Bina.Az
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Obyekt
Ümumi sahə
50.00m²
Təmiri
Təmirli
Təsvir
💄 GÖZƏLLİK SALONU İCARƏYƏ VERİLİR – NİZAMİ M. 📍 Şəhər mərkəzində, Nizami metrosu və Caspian Plaza yaxınlığı 🔹 Sahə: 50 m² 🔹 Bütöv salon: 3500 AZN 🔹 5 güzgü 🔹 3 manikür masası 🔹 1 pedikür masası ✨ Tam əşyalı, yeni təmirdən çıxıb – hazır biznes üçün ideal 🌆 Ətrafında yaşayış binaları, supermarketlər, kafelər, restoranlar və biznes mərkəzləri 📞 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın
💄 СДАЁТСЯ В АРЕНДУ САЛОН КРАСОТЫ – м. НИЗАМИ 🔹 Площадь: 50 м² 🔹 Полностью салон: 3500 AZN 🔹 5 зеркал 🔹 3 маникюрных стола 🔹 1 педикюрное место ✨ Полностью оборудован, после нового ремонта 🌆 Рядом жилые дома, супермаркеты, кафе, рестораны и бизнес-центры 📲 WhatsApp
💄 BEAUTY SALON FOR RENT – NIZAMI METRO 📍 City center, near Nizami metro & Caspian Plaza 🔹 Area: 50 m² 🔹 Full salon: 3500 AZN 🔹 5 mirrors 🔹 3 manicure tables 🔹 1 pedicure station ✨ Fully furnished, newly renovated – ready business 🌆 Surrounded by residential buildings, supermarkets, cafes, restaurants & business centers 📲 WhatsApp
Xəritə
Bazar analitikası
70 AZN/m²
Ortadan 212.8% baha
Rayon ort: 22 AZN/m²
3 074 AZN/m²
Son 6 ay: +4.3%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +10.00%