Kirayə verilir 3 otaqlı mənzil 135 m²

Bakı, Sea Breeze · Sea breeze · Bina.Az

Kirayə EML-202888 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Sea Breeze, Polo Residence-də kirayə 3 otaqlı mənzil — dəniz kənarında istirahət üçün ideal seçim

Polo Residence, Sea Breeze kompleksində aylıq kirayə üçün geniş, işıqlı və tam hazır 3 otaqlı mənzil təklif olunur. Mənzil dəniz kənarında xoş vaxt keçirmək istəyənlər üçün ideal seçimdir.

Mənzildən hovuz mənzərəsi açılır və bu, hər gün kurort ab-havası yaradır. Geniş otaqlar, rahat planlama və zövqlü atmosfer burada otel tipli komfort hissi verir.

Kompleksin ətrafında restoranlar, kafelər, gəzinti zonaları, hovuzlar və istirahət üçün lazım olan bütün infrastruktur mövcuddur. Burada dəniz havasından, gözəl mühitdən və Sea Breeze-in prestijli kurort atmosferindən zövq almaq mümkündür.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

74 AZN/m²

Ortadan 55.9% baha

Rayon ort: 48 AZN/m²

Sea Breeze

5 279 AZN/m²

Son 6 ay: +11.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.00%

Aktiv: 1312 Yeni: 352 Tələb: Aşağı
5 405 EUR/ay
10 000 AZN/ay
Təmirli
M

Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi