Kirayə verilir 2 otaqlı mənzil 93 m²

Bakı, Nardaran · Mübariz İbrahimov küçəsi · Bina.Az

Kirayə EML-204169 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

93.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 6

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 **Premium Kirayə Mənzil – Sea Breeze “The Grand” Yaşayış Kompleksi** Sea Breeze-in prestijli “The Grand” yaşayış kompleksində yerləşən tam təmirli və tam əşyalı 2 otaqlı premium mənzil kirayə verilir. ✨ Mənzil haqqında: • Müasir və eksklüziv dizayn • Yüksək keyfiyyətli mebellərlə təchiz olunub • Tam əşyalıdır və bütün məişət avadanlıqları mövcuddur • Geniş və işıqlı otaqlar • Komfortlu və lüks yaşayış üçün ideal seçim 🌊 Kompleks sakinlərinə yüksək səviyyəli təhlükəsizlik, istirahət zonaları, hovuz, restoran və dənizkənarı premium yaşam imkanı təqdim edir. 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün WhatsApp və ya zəng vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. 🏡 **Premium Apartment for Rent – Sea Breeze “The Grand” Residence** A fully renovated and fully furnished 2-room premium apartment is available for rent in the prestigious “The Grand” residential complex at Sea Breeze. ✨ Apartment features: • Modern and exclusive interior design • Fully furnished with high-quality furniture • Equipped with all necessary household appliances • Spacious and bright rooms • Ideal for comfortable and luxury living 🌊 The complex offers premium lifestyle amenities including security service, swimming pools, recreation areas, restaurants, and seaside atmosphere. 📞 For more information and viewing, please contact via WhatsApp or phone call.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

81 AZN/m²

Ortadan 87.4% baha

Rayon ort: 43 AZN/m²

Nardaran

8 407 AZN/m²

Son 6 ay: +7.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +14.10%

Aktiv: 798 Yeni: 331 Tələb: Aşağı
7 500 AZN/ay
Təmirli
C

Ceyhun Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi