Kirayə verilir 2 otaqlı mənzil 68 m²

Bakı, Nardaran · Sea breeze · Bina.Az

Kirayə EML-190456 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Avqust ayı üçün kirayə verilir 🌊

Sea Breeze Resort ərazisində yerləşən Light House 1 binasında 2 otaqlı dizayner mənzil.

Mənzil tam təchiz olunub: ✔️ mətbəx avadanlıqları və qab-qacaq ✔️ yataq dəsti və dəsmallar ✔️ internet və TV

Qiymətə daxildir: ✔️ 4 nəfər üçün özəl çimərlik və hovuzdan istifadə ✔️ həftədə 1 dəfə təmizlik ✔️ kommunal ödənişlər ✔️ parkinq yeri ✔️ idman zalından pulsuz istifadə ✔️ Sea Breeze restoranlarında 20% endirim

Dəniz kənarında rahat və komfortlu yay istirahəti üçün ideal

Сдаются на август месяц 2ух комнатные дизайнерские апартаменты в здание Light House 1 на территории Sea Breeze resort.Апартаменты полностью оборудованы всем необходимым,включая посуду,кухонное оборудование,постельное белье,полотенца.В проживание так же входит пользованием частным пляжем для 4х человек,а так же бассейном,уборка 1 раз в неделю,коммунальные платежи,парковочное место,интернет,тв.Так же резиденты смогут пользоваться тренажерным залом бесплатно и получат 20% скидку в ресторанах Sea Breeze.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

103 AZN/m²

Ortadan 129% baha

Rayon ort: 45 AZN/m²

Nardaran

8 323 AZN/m²

Son 6 ay: +6.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +5.80%

Aktiv: 667 Yeni: 249 Tələb: Aşağı
7 000 AZN/ay
Təmirli
Y

Yulia Mirataeva

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi